Dobroczynna zbiórka żywności w Markecie Simply

Dobroczynna zbiórka żywności w Markecie Simply

Już po raz kolejny wolontariusze z naszego gimnazjum wzięli udział w akcji dobroczynnej organizowanej przez Fundację „Promień Nadziei „. W  Markecie Simply przy ul. Jana Pawła II zebraliśmy ofiarowaną przez klientów żywność, która została w całości przekazana dla podopiecznych:
>Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie przy ul. Robotniczej w Tarnowie,
> Wspólnoty Wiara i światło-” Gwiazdeczki”- w parafii pw. Świętej Rodziny w Tarnowie.
Podczas akcji została również zaprezentowana  wystawa prac plastycznych naszych uczniów oraz  fotogaleria dotycząca działalności wolontariatu w naszej szkole wraz z banerami szkół tj. Szkoły Podstawowej  Nr 1 oraz Gimnazjum Nr 1 przy ZSO Nr 5 w Tarnowie.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim  wolontariuszom tj.: Oliwi Pysyk, Jagodzie Słocie, Marii Cholewie, Oliwi Smole z klasy III bg oraz Dominikowi Smole z klasy I ag.
Koordynatorami akcji w szkole byli: Pani Magdalena Szpunar oraz Ks. Paweł Jakób.
Zobacz fotorelację z przeprowadzonej akcji :

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545