Dobrze, że Jesteś!

Dobrze, że Jesteś!

W naszej klasie 8 c cały czas realizujemy projekt: „Dobrze, że Jesteś!” W związku z tym świętowaliśmy kolejne urodziny. Tym razem klasowe Sto lat! usłyszeli: Klaudia, Maks, Amelia, Gabryś i Natalia. Były życzenia i klasowa kartka urodzinowa.

A ponieważ lubimy tak zwyczajnie na co dzień być razem, więc podczas godziny wychowawczej przygotowaliśmy dla Siebie szaszłyki owocowe. Inspiracją były wspomnienia z młodszych klas, kiedy pod wodzą p. Zakrzewskiego próbowaliśmy naszych kulinarnych możliwości. Podczas prac kuchennych rozmawialiśmy o naszej codzienności, o tym, co wypełnia nasz wolny czas i co lubimy jeść. Choć jesteśmy różni cieszymy się swoją obecnością.

Magdalena Kossoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545