„Dobrze, że jesteś”

„Dobrze, że jesteś”

Jesteśmy już ze sobą 5 lat. Znamy się całkiem dobrze. Ponieważ każdy z nas jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny, dlatego postanowiliśmy to podkreślić, świętując dzień naszych urodzin. Realizujemy więc projekt: Dobrze, że Jesteś!

W ramach naszych działań wspólnie przygotowujemy kartkę z życzeniami dla każdego ucznia Naszej klasy. Każdy pisze swoje życzenia dla konkretnej koleżanki lub kolegi. Przygotowujemy pyszne ciacho i świeczki, no i oczywiście wspólnie śpiewamy Sto lat! Mamy nadzieję, że taka forma świętowania będzie dla każdego ucznia naszej klasy, bez wyjątku, pięknym wspomnieniem.

Magdalena Kossoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545