Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy i przyjaciele!

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy i przyjaciele!


Za nami wyjątkowe miesiące. W dyrekcji naszej szkoły zachodziły zmiany, a z powodu epidemii koronawirusa musieliśmy zmierzyć się z nową edukacyjną rzeczywistością. Był to sprawdzian dla nas wszystkich – uczniów i rodziców, nauczycieli i pracowników.

Dzięki zaangażowaniu całej naszej szkolnej rodziny wspólnie udało nam się sprostać nowym okolicznościom. Za pracę, trud i wsparcie w tym okresie wszystkim Wam serdecznie dziękujemy.

Teraz nastał czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, po których znów się spotkamy, aby uczyć się, pracować i rozwijać naszą szkołę.  

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w_Tarnowie

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545