Drugi dzień wizyty partnerskiej ERASMUS+ wycieczka do Dębna i Bochni

Drugi dzień wizyty partnerskiej ERASMUS+ wycieczka do Dębna i Bochni

E+09. lutego goście wraz z uczniami naszego gimnazjum udali się na wycieczkę, aby poznać niektóre atrakcje naszego regionu. Odwiedzili kopalnię soli w Bochni oraz średniowieczny zamek rycerski w Dębnie. Wspólny wyjazd był dla młodzieży doskonałym pretekstem do lepszego poznania się.
Gościom z Portugalii i Turcji szczególnie spodobała się wizyta w kopalni soli.


Po południu, po powrocie do Tarnowa nastał czas mniej formalnych spotkań z młodzieżą naszego gimnazjum. Młodzi ludzie wspólnie poznawali nasze miasto, był również czas na wizytę w McDonaldzie.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545