Drużyna debatancka na wycieczce w ZOO

Drużyna debatancka na wycieczce w ZOO

W środę 12. czerwca drużyna debatancka udała się na wycieczkę do krakowskiego ZOO. Cel wycieczki był związany z tezą pierwszej debaty, która brzmiała: Ogrody zoologiczne powinny być zakazane. Po wizycie podtrzymujemy nasze stanowisko, w którym przeciwstawiliśmy się tej tezie. Ogrody zoologiczne starają się zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki, co stwierdziliśmy naocznie.

Odwiedziliśmy także wzgórze wawelskie i krakowski rynek. Wycieczka była formą nagrody i podziękowania Szkoły dla uczniów.

Adam Wojerz

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545