Z radością dzielimy się informacją, że podczas uroczystej gali podsumowującej VII edycję Tarnowskiego Konkursu Chemicznego uczennica naszej szkoły Karolina Wojtanowska miała zaszczyt odebrać dyplom, nagrodę i przyjąć gratulacje z rąk JM Rektora oraz JM Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki Akademii Tarnowskiej.
To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem jej systematycznej pracy, zaangażowania oraz zainteresowania nauką chemii.
Wydarzenie miało podniosły charakter, a jego atmosferę uświetnił inspirujący wykład Pana Dziekana Wydziału Nauk Chemicznych i Przyrodniczych oraz efektowne eksperymenty chemiczne przygotowane przez Naukowe Koło Chemików OZON.
Serdecznie gratulujemy Karolinie i życzymy dalszych sukcesów!
red. i fot. Anna Kopeć – nauczycielka chemii



