„Dzieci piszą dla dzieci”- konkurs literacki w świetlicy szkolnej

„Dzieci piszą dla dzieci”- konkurs literacki w świetlicy szkolnej

W listopadzie w ramach obchodów Święta Patronki dzieci zostały zaproszone do udziału w konkursie literackim, którego celem było zachęcenie do pisania i prezentowania własnej twórczości, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni oraz uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego. Zadanie polegało na napisaniu wiersza lub opowiadania o tematyce dziecięcej. Powstały ciekawe i poruszające prace Jim wysoko oceniane przez jury.

Oto wyniki konkursu:

I miejsca:

  • M. Chudeusz, M. Dziuba III a                 
  • L. Dembicka I b

II miejsca:

  • Z. Chudeusz, W. Gajewska, A. Szczerba I a
  • K. Kuczyńska, A. Król III a

III miejsca:

  • D. Pałka III a                   
  • K. Pałka III a

Laureaci konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji utworów w wersji Power Point lub pdf.

Jolanta Szatko

fot. Monika Dalczyńska-Loraj

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545