Dzień Babci i Dziadka w 2c

Dzień Babci i Dziadka w 2c

W piątek 26 stycznia w naszej szkole miało miejsce szczególne wydarzenie. Klasa 2c zaprosiła swoje Babcie i Dziadków na uroczyste spotkanie, którego kulminacyjnym punktem był zaprezentowany program artystyczny. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed swoimi bliskimi. Rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania. Bowiem wiadomo, że dziadków i wnuki łączy szczególna więź i bezwarunkowa miłość.

Wnuczęta, po występie zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków ze słodkim upominkiem, aby w szczególny sposób okazać im szacunek i po raz kolejny podziękować za tę miłość.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystości, pełna uśmiechu, radości oraz dumy. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków.

Uroczystość została przygotowana przez wychowawczynię klasy – p. Agnieszkę Świątek oraz p. Małgorzatę Jaśkowiec i p. Magdalenę Kossoń.

Agnieszka Świątek

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przedstawienia:

video: Sebastian Szafarz

fot. rodzice klasy 2c

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545