Dzień Dziecka kl.4b w Parku Strzeleckim

Dzień Dziecka kl.4b w Parku Strzeleckim

03.10.2026 r. z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 4b spędzili miło czas w Parku Strzeleckim. Korzystali z licznych atrakcji dostępnych na terenie parku, uczestnicząc w różnych grach i zabawach na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją były lody, które lepiej smakują razem.

Piękna pogoda oraz radosna atmosfera sprawiły, że był to dzień pełen uśmiechu, ruchu i dobrej zabawy. Wszyscy uczniowie wrócili do domu zadowoleni i pełni miłych wspomnień.

red. i fot. Ewa Serwińska-Peca