Dzień Dziecka w Hoffmanówce

Dzień Dziecka w Hoffmanówce

„KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.” /JANUSZ KORCZAK/

1 czerwca to szczególny dzień zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. W naszej szkole dużo się działo m. in.:

  • Klasa 3a zorganizowała tańce (Belgijka i Jerozolima) na placu przed szkołą, do których zaprosiła uczniów innych klas.
  • Klasa 1c wybrała się wraz z wychowawcą do kina. W ramach 37. Tarnowskiej Nagrody Filmowej, dzieci obejrzały 7 bajek konkursowych. Wspólne oglądanie filmów dostarczyło dzieciom wielu wrażeń. Dopełnieniem tak wspaniałego dnia było wspólne wyjście na lody.
  • Klasa 4b była w parku, na lodach i na warsztatach w PAKT.
  • Klasy 5a wybrała się na lody i do Parku Strzeleckiego.
  • Klasa 5c wybrała się na lody.
  • W klasie 5b były gofry, gry integracyjne, lody i czas spędzony na placu zabaw.
  • Klasy 6a i 8d wzięły udział w grze miejskiej ulicami naszego Tarnowa. Uczniowie bardzo sprawnie rozwiązali wszystkie zagadki i w nagrodę dostali lody. Potem spędzili czas w Parku Strzeleckim.
  • Klasa 7b świętowała Dzień Dziecka w pracowni kulinarnej. Uczniowie przygotowywali pizzę oraz gofry. Dla niektórych samodzielne przygotowanie ulubionego smakołyku było nie lada wyzwaniem. Były różne smaki, różne kształty, różne metody formowania ciasta. Najważniejsze, że wszystkim smakowało.
  • Uczniowie 4c byli na wycieczce w Dąbrówce Szczepanowskiej. Oglądali panoramę pogórza z wieży widokowej. Czas wypełniły im gry i zabawy na boisku. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie pikniku.
  • Świetlicowy Dzień Dziecka upłynął pod znakiem uśmiechu i beztroskiej zabawy. Największą atrakcją okazało się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów rozbijanie piniaty wypełnionej cukierkami. Należy zaznaczyć, że w przygotowanie słodkiej niespodzianki zaangażowało się wielu uczniów, za co serdecznie dziękujemy.
Dzień Dziecka na zajęciach świetlicowych

fot. Beata Karpała, Agnieszka Świątek, Joanna Kloc, Joanna Budzik, Renata Brzezińska, Sylwia Szafarz-Zakrzewska, Beata Rynkar, Dorota Sudoł i Monika Dalczyńska-Loraj

uczniowie klasy 3a i 5b tańczą Belgijkę
uczniowie klasy 3a i 5b tańczą taniec Jerozolima

video: Katarzyna Kamińska i Beata Karpała

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545