Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października tradycyjnie już obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji odbyła się akademia, w której udział wzięli uczniowie, a także czynni i emerytowani nauczyciele naszej Szkoły oraz zaproszeni goście: p. Urszula Ciężadło – Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 34 w Tarnowie, p. Monika Mazurek – przewodnicząca Rady Rodziców ZSO nr 5, p. Stefan Wrona – przewodniczący rady osiedla „Strusina”, p. Ryszard Pagacz – Radny Rady Miejskiej w Tarnowie.
Dla uczniów klas pierwszych Gimnazjum nr 1 był to szczególny dzień, gdyż złożyli oni uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły.
Dyrektor Adam Kieroński złożył wszystkim nauczycielom życzenia oraz wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody otrzymali: p. Kinga Bacik, p. Agnieszka Gacoń-Tańska, p. Małgorzata Jaśkowiec, p. Elżbieta Kaczor, p. Robert Pociecha, p. Patrycja Sikorska, p. Magdalena Sowa-Hebda, p. Sylwia Szafarz-Zakrzewska, p. Joanna Szafraniec, p. Małgorzata Szczepanik, p. Beata Tomaszewska oraz p. Adrianna Wicher.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.
Część artystyczną przygotowali uczniowie I a i I b gimnazjum pod kierunkiem p. Anny Kopeć i p. Krzysztofa Leśniaka, wspomagani przez tancerzy z kl. IV i V SP 1 oraz solistki z kl II b gimnazjum. Oprawę muzyczną zapewnił Chór Szkolny „Allegretto” prowadzony przez p. Joannę Stępień.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545