Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

11 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas V a i V c pod kierunkiem p. Magdaleny Kossoń i p. Beaty Wyroby. Oprawa muzyczna w wykonaniu szkolnego chóru „Allegretto” pod dyrekcją p. Joanny Stępień.

Pan Dyrektor Adam Kieroński złożył wszystkim nauczycielom życzenia oraz wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody otrzymali: p. Kinga Bacik, p. Renata Brzezińska, p. Małgorzata Fal, p. Agnieszka Gacoń, p. Lucyna Gawenda, p. Grażyna Klimowicz, p. Joanna Kloc, p. Magdalena Kossoń, p. Bernadetta Rynkar, p. Dorota Sudoł, p. Agnieszka Świątek oraz p. Robert Pociecha.

W tym roku nagroda Prezydenta Miasta Tarnowa przyznana została Pani Jolancie Nowak.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy!

Film z części artystycznej można obejrzeć pod linkiem.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545