Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
(B. Conklin)

W dniu 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się akademia przygotowana przez wybranych uczniów klas V-VIII pod kierunkiem p. Joanny Budzik. Oprawę muzyczną wykonał szkolny chór „Allegretto” z p. Joanną Stępień, a oprawę plastyczną przygotowała p. Marzena Wójcik.

Na naszej uroczystości gościliśmy emerytów, którym zostały złożone podziękowania i przekazane pamiątki. Była także okazja, by podziękować p. Dyrektorowi Adamowi Wojerzowi za 25 lat pełnienia funkcji Dyrektora Szkoły. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Rady Rodziców, których reprezentowała p. Magdalena Jargas.

Pan Dyrektor Adam Kieroński złożył wszystkim nauczycielom życzenia oraz wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody otrzymali: p. Monika Dalczyńska-Loraj, p. Beata Karpała, p. Dorota Sadko, p. Patrycja Sikorska, p. Dorota Sudoł, p. Magadalena Szpunar oraz p. Beata Wyroba. Gratulujemy!!!

W tym roku nagroda Prezydenta Miasta Tarnowa przyznana została Pani Agacie Żmudzie. Gratulujemy!!! Link do zdjęć z uroczystej gali.

Z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt nauczycielski wśród uczniów klas IV-VIII. Tytuł „Najsympatyczniejsza” został przyznany: p. Joannie Budzik, Tytuł „Mistrz decybeli” otrzymała p. Beata Wyroba, Tytuł „Elegancja Francja” otrzymała p. Joanna Budzik, Tytuł „Najbardziej młodzieżowa” został przyznany p. Annie Kukuś, Tytuł „Żelazna dłoń” otrzymała p. Zofia Wrona-Kubik, zaś Tytuł „Oaza spokoju” otrzymali ex aequo: p. Beata Rynkar i p. Janusz Żywiec.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy!

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545