Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

W dniu 12 października obchodziliśmy podwójną uroczystość – Dzień Edukacji Narodowej oraz Dzień Papieski. Z tej okazji uczestniczyliśmy w akademii przygotowanej przez uczniów klas V b i Vc oraz uczennice klasy III ag pod kierunkiem p. Joanny Kloc i p. Partycji Janiszewskiej-Przeklasy. Z okazji Dnia Papieskiego wystąpili uczniowie różnych klas przygotowani przez p. Małgorzatę Jaśkowiec. Uroczystość ubogacił chór „Allegretto” pod kierunkiem p. Joanny Stępień.

Pan Dyrektor Adam Wojerz złożył wszystkim nauczycielom życzenia oraz wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody otrzymali: p. Karolina Bąk, p. Bożena Bieniek, p. Anna Damian, p. Anna Janus, p. Adam Kieroński, p. Krzysztof Molczyk, p. Andżelika Pach, p. Wioletta Ruszczyńska, p. Joanna Stępień, p. Jolanta Szatko, p. Beata Wyroba oraz p. Jarosław Zakrzewski.

W tym roku nagrodę Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymały Panie: Joanna Budzik oraz Patrycja Sikorska. Nagrody te zostały wręczone podczas miejskich obchodów DEN.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.

W uroczystości wzięli także udział przedstawiciele nowo wybranej Rady Rodziców, którzy złożyli wszystkim pracownikom Szkoły najlepsze życzenia z okazji święta Edukacji Narodowej.

W tym roku samorząd szkolny postanowił złożyć życzenia pracownikom szkoły w dosyć nietypowy sposób – poprzez krótki filmik. Zapraszamy do obejrzenia!

fot. Sylwia i Jarosław Zakrzewscy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545