Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

W dniu 16 października obchodziliśmy podwójną uroczystość – Dzień Edukacji Narodowej oraz Dzień Papieski. Z tej okazji odbyła się akademia, którą przygotowali uczniowie klas II bg, VII a i V b pod kierunkiem katechetów – p. Małgorzaty Jaśkowiec i p. Karoliny Bąk. Uroczystość ubogacił występ szkolnego chóru „Allegretto” pod kierunkiem p. Joanny Stępień.

Swoją obecnością zaszczycili nas także emerytowani nauczyciele szkoły.

Pan Dyrektor Adam Wojerz złożył wszystkim nauczycielom życzenia oraz wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody otrzymali: p. Renata Brzezińska, p. Lucyna Gawenda, p. Anna Kopeć, p. Krzysztof Leśniak, p. Krzysztof Molczyk, p. Andżelika Pach, p. Małgorzata Pałucka, p. Anna Pędrak, p. Marta Starzyk, p. Renata Urjasz, p. Agata Żmuda oraz p. Marzena Żmuda.

W tym roku nagrodę Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymali: p. Sylwia Szafarz-Zakrzewska oraz p. Dyrektor Adam Wojerz. Nagrody te zostały wręczone podczas miejskich obchodów DEN w dn. 13 października.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545