Dzień Języka Ojczystego

Dzień Języka Ojczystego

21 lutego przypada Dzień Języka Ojczystego. Aby uczcić możliwość posługiwania się własnym językiem – JĘZYKIEM POLSKIM – przygotowałyśmy naszym uczniom gry i zabawy językowe w duchu sportowej rywalizacji. Klasy siódme i ósme zgłosiły do rywalizacji drużyny, które zażarcie walczyły wykonując zadania. Nie było przegranych. Wszyscy poradzili sobie znakomicie. To była udana zabawa.

Natomiast uczniowie klas 5a i 6b przygotowali piękne piękne plakaty.

Zajęcia ze szkolnym logopedą – panią „od pięknego mówienia”:

Joanna Budzik i Magdalena Kossoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545