Dzień kobiet w SP1

Dzień kobiet w SP1

W dniu 8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Tak świętowały ten dzień różne klasy naszej Szkoły:

  • w klasie 8b:

Dzień 8 marca jest dniem wyjątkowym, a dzięki chłopcom z klasy 8 B, stał się jeszcze bardziej świąteczny i kolorowy. Oprócz słodkości i pięknych, ręcznie wykonanych pudełeczek, wszystkie kobietki otrzymały gąbkę do mycia naczyń i ściereczkę do ich wycierania. Nasi chłopcy chcieli nam chyba przypomnieć, że oprócz tego, że dbamy o siebie i pięknie wyglądamy, mogłybyśmy choć czasem pomóc im w pracach domowych.

  • w klasie 4c:

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545