Dzień Kobiet w świetlicy szkolnej

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. W tym dniu wszystkie kobietki, te małe i te duże, obchodzą swoje święto.

Wychowankowie naszej świetlicy również włączyli w obchody tego święta.

Podczas zajęć muzycznych dzieci zapoznały się z następującymi piosenkami o Dniu Kobiet:

”Piosenka na Dzień Kobiet”

„Śpiewające Brzdące – Dzień Kobiet”

W czasie zajęć plastycznych dzieci wycinały z kolorowego papieru kwiaty i serduszka z okazji Dnia Kobiet. Z wyciętych gazet powstały plakaty o kobietach.

Dzieci kolorowały także malowanki związane z Dniem Kobiet przygotowane we współpracy z opiekunem Szkolnego Wolontariatu p. Magdaleną Szpunar. Prace plastyczne naszych uczniów posłużyły do wykonania gazetki ściennej, która została wyeksponowana na tablicy dekoracyjnej umieszczonej w naszej świetlicy.

Małgorzata Fal

fot. Kinga Bacik