Dzień kota w SP1

Dzień kota w SP1

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji Samorząd Szkolny poprosił miłośników kotów, aby w tym dniu ubrali się w ciuchy z kocim wizerunkiem i przynieśli kocie akcesoria.

Oprócz tego uczniowie, uczestniczący w zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, poznawali historię i zwyczaje kotów oraz wykonywali „kocie tangramy” zaś wolontariusze wraz z opiekunem SKW Panią Magdaleną Szpunar wykonali gazetkę poświęconą kotom oraz zapowiedzieli zbiórkę darów dla kotów (w dniach od 17 do 27 lutego 2023 r.)

Podczas kreatywnej przerwy uczniowie mieli okazję pokolorować obrazki z kotami.

Renata Brzezińska i Magdalena Szpunar

fot. Renata Brzezińska i Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545