Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki

Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki

W nawiązaniu do obchodzonego 12 kwietnia Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki uczniowie uczęszczjący do świetlicy szkolnej oraz na zajęcia specjalistyczne, mieli możliwość rozwijania swojej wiedzy na temat: lotów kosmicznych, budowy Układu Słonecznego oraz postaci polskiego astronoma Mikołaja Kopernika. Wykonywali również prace plastyczne oraz karty pracy, a także oglądali ciekawe filmy. We współpracy z biblioteką zachęcano do czytelnictwa bogato ilustrowanych książek.

Opracowanie: Magdalena Szpunar we współpracy z wychowawcami świetlicy i biblioteką szkolną

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545