Dzień Ludzi Bezdomnych

Dzień Ludzi Bezdomnych

14 kwietnia, obchodzony jest Dzień Ludzi Bezdomnych zainicjowany przez twórcę Stowarzyszenia Monar Marka Kotańskiego. W tym szczególnym dzień chcemy pochylić się nad losem osób dotkniętych kryzysem bezdomności. Warto uświadomić sobie ten społeczny problem, który jest bardzo złożony. Ludzie bezdomni żyjący pośród nas to często osoby oczekujące nie tylko na pomoc materialną, ale także na otwarte serca i na pomocne dłonie.

Nasza Szkoła we współpracy z Parafialnym oddziałem Caritas przekazała również swoją cegiełkę pomocy, ofiarując zebrane dary żywnościowe, które zostaną wykorzystane w kuchni wspierającej na co dzień osoby ubogie i bezdomne.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc i empatię.

 Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545