Dzień Matki w klasie 2c

Dzień Matki w klasie 2c

Dnia 24 maja 2024 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą klasa 2c zaprosiła najbliższe i najważniejsze osoby – swoje Mamy.

Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni przygotowały program artystyczny zawierający tańce, wzruszające wiersze i piosenki mówiące o roli Matki w życiu każdego z nas.  Z zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanie uroczystości wkładając dużo wysiłku, pracy i serca. Było warto, bo na twarzach mam pojawiały się uśmiech i wzruszenie. Wręczone samodzielnie wykonane upominki, słodki poczęstunek i czas spędzony na wspólnej rozmowie zakończyły tę miłą uroczystość, która na długo zapadnie w pamięci.

Agnieszka Świątek

fot. Zoriana Fedyniak-Wielgus

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545