Dzień Myszki Miki

Dzień Myszki Miki

Dnia 18 listopada 1928 r. narodziła się Myszka Miki, a jej twórcą był Walt Disney. Myszka Miki w tym roku obchodziła swoje 93 urodziny.

W naszej szkole 25 listopada Samorząd Szkolny wraz z Biblioteką Szkolną zorganizował obchody Dnia Myszki Miki. Uczniowie i nauczyciele mogli w tym dniu mieć na sobie coś z Myszką Miki lub przynieść gadżety związane z Myszką Miki.

W bibliotece szkolnej na przerwach uczniowie kolorowali obrazki z Myszką Miki.

Także dzieci uczęszczające na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne włączyły się w obchody Dnia Myszki Miki. Robiły wesołą kartę pracy, w których Myszka Miki przypomniała o rzeczowniku, czasowniku, przymiotniku i przysłówku oraz układały puzzle. Wykonywali też piękne kolorowanki.

fot. Weronika Pach, Magdalena Szpunar i Renata Brzezińska

Skip to content