Dzień Myszki Miki

Dzień Myszki Miki

Dnia 18 listopada 1928 r. narodziła się Myszka Miki, a jej twórcą był Walt Disney. Myszka Miki w tym roku obchodziła swoje 93 urodziny.

W naszej szkole 25 listopada Samorząd Szkolny wraz z Biblioteką Szkolną zorganizował obchody Dnia Myszki Miki. Uczniowie i nauczyciele mogli w tym dniu mieć na sobie coś z Myszką Miki lub przynieść gadżety związane z Myszką Miki.

W bibliotece szkolnej na przerwach uczniowie kolorowali obrazki z Myszką Miki.

Także dzieci uczęszczające na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne włączyły się w obchody Dnia Myszki Miki. Robiły wesołą kartę pracy, w których Myszka Miki przypomniała o rzeczowniku, czasowniku, przymiotniku i przysłówku oraz układały puzzle. Wykonywali też piękne kolorowanki.

fot. Weronika Pach, Magdalena Szpunar i Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545