Dzień Myszki Miki w Hoffmanówce

Dzień Myszki Miki w Hoffmanówce

18 listopada 2022 roku Myszka Miki skończyła 86 lat. W związku z tym faktem, Samorząd Szkolny ogłosił ten dzień Dniem Myszki Miki. Świętowaliśmy na kilka sposobów. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły przyszli ubrani w stroje z wizerunkiem Myszki Miki i przynieśli gadżety z nią związane.

W czasie aktywnej, długiej przerwy uczniowie, pod okiem pani Magdaleny Szpunar, mogli układać puzzle oraz kolorować obrazki z Myszką Miki. A uczniowie klas 6b, 7a, 7b i 8d na lekcjach matematyki utrwalali posiadane wiadomości ćwicząc jednocześnie umiejętność kodowania i rozkodowywania. Nagrodą za poprawnie wykonane zadania był oczywiście rysunek bohatera dzisiejszego dnia – Myszki Miki.

Renata Brzezińska i Dorota Sudoł

fot. Renata Brzezińska, Magdalena Szpunar, Agata Żmuda, Agnieszka Świątek, Wioletta Ruszczyńska, Agnieszka Gacoń i Beata Karpała

fot. Dorota Sudoł

Skip to content