Dzień Niezapominajki w naszej szkole

Dzień Niezapominajki w naszej szkole

Dzień Niezapominajki obchodzony 15 maja jest okazją do okazania sobie wzajemnej życzliwości. Podczas akcji SKW „Podziel się DARMOWYMI KOMPLEMENTAMI” wszyscy chętni mogli wylosować dla siebie lub innej osoby paseczki z miłymi zwrotami. Uczniowie, nauczyciele oraz przybyli do szkoły rodzice i personel naszej szkoły, chętnie włączyli się w to sympatyczne wydarzenie. Symbolem akcji jest kwiat niezapominajki, widoczny na kolorowych kopertach z losami. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w dzisiejsze wesołe komplementowanie, wywołujące uśmiech i zadowolenie w naszej szkolnej społeczności.

red. Magdalena Szpunar

fot. Magdalena Szpunar, Katarzyna Kamińska