Dzień Otwarty dla Przedszkola nr 34

Dzień Otwarty dla Przedszkola nr 34

20 grudnia naszą szkołę odwiedziły sześciolatki z Przedszkola Publicznego nr 34, które wzięły udział w specjalnie przygotowanych zajęciach w ramach Dnia Otwartego. Dzieci z grup „Misie”, „Myszki” i „Kotki” uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną, w kreatywnych zajęciach plastyczno-technicznych oraz angielsko-informatycznych. Odwiedziny kończył słodki poczęstunek i zdjęcia w naszej szkolnej świątecznej scenerii.

fot. Beata Karpała, Monika Łoboda, Andżelika Pach i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545