Dzień Otwarty Gimnazjum nr 1

Dzień Otwarty Gimnazjum nr 1

do_zdjeE+
W dniu 13 kwietnia 2016r. w godzinach 17:00-19:00 zapraszamy uczniów klas szóstych wraz z rodzicami na  DZIEŃ OTWARTY o tematyce: NAUKA I NOWOCZESNE ŚRODKI AUDIOWIZUALNE – ERASMUS+.
W programie quizy, turnieje wiedzy, prezentacje, stacje zadaniowe, doświadczenia fizyczne, chemiczne  i biologiczne, zawody sportowe, testy doradztwa zawodowego, psychotesty, pokazy, filmy,  warsztaty artystyczne.  Na gości czekać będą  także słodkie nagrody. Wszyscy uczestnicy będą brali udział w losowaniu nagród rzeczowych oraz nagrody specjalnej – smartfona.
Uczniowie wraz z Rodzicami będą mogli spotkać się z nauczycielami oraz uczniami, którzy przygotowali szereg atrakcji:

  • Sprawne ciało = sprawny umysł
  • Gwiazdy filmowe dawniej i dziś
  • Festiwal nauk fizycznych
  • Biotechnologia
  • Mały chemik
  • Geologia
  • Podróże do ciekawych krajów
  • Muzyczne inspiracje
  • LoteriaUczniów klas VI zapraszamy do Gimnazjum Nr 1 !!!
Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545