Dzień Otwarty Szkoły

20 lutego b.r. dzieci, które od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę w szkole, miały okazję wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyć w Dniu Otwartym. Przedszkolaki zwiedziły szkołę, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, językowych, komputerowych, kreatywnych, artystycznych, przyrodniczych oraz pokazach doświadczeń chemicznych. Rodzice zaś mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Szkoły na rok szkolny 2019/2020 oraz bazą dydaktyczną, sportową i rekreacyjną, a także porozmawiać z Dyrekcją i nauczycielami.

fot. Jarosław Zakrzewski