Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

20 lutego b.r. dzieci, które od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę w szkole, miały okazję wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyć w Dniu Otwartym. Przedszkolaki zwiedziły szkołę, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, językowych, komputerowych, kreatywnych, artystycznych, przyrodniczych oraz pokazach doświadczeń chemicznych. Rodzice zaś mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Szkoły na rok szkolny 2019/2020 oraz bazą dydaktyczną, sportową i rekreacyjną, a także porozmawiać z Dyrekcją i nauczycielami.

fot. Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545