Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 20 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitała Dyrekcja szkoły. Następnie dzieci zwiedziły szkołę, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, komputerowych, plastycznych, sportowych oraz pokazach doświadczeń. W tym czasie rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem, psychologiem, logopedą, terapeutą oraz zapoznać się z ofertą świetlicy szkolnej.

Po zakończonych „lekcjach” na dzieci czekała słodka niespodzianka, pyszne hoffmanówkowe pączki upieczone w szkole.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.

Dziękujemy za liczne przybycie.

fot. Jarosław Zakrzewski

Skip to content