Dzień otwarty w Hoffmanówce

Dzień otwarty w Hoffmanówce

9 marca b.r. zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla dzieci, które od września mają rozpocząć naukę w szkole. Dzieci wraz z Rodzicami zostały zaproszone w podróż po naszej szkole – poznały Dyrekcję, nauczycieli i specjalistów, zwiedziły sale lekcyjne oraz uczestniczyły w rozmaitych zajęciach i aktywnościach, takich jak:

 • sportowe,
 • świetlicowe o tematyce zdrowotnej,
 • eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze, fizyczne i chemiczne,
 • angielsko-informatyczne,
 • robotyka,
 • matematyczne łamigłówki,
 • herbatka u Klementynki
 • mowa ojczysta,
 • malowanie na ekranie,
 • zagadki z Jedyneczką,
 • rytmika z muzyka,
 • wesoła matematyka,
 • kim jestem- doradztwo zawodowe,
 • wspomagające i rewalidacyjne.

fot. Beata Karpała, Magdalena Szpunar i Małgorzata Fal

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545