Dzień otwarty w SP 1

Dzień otwarty w SP 1

7 marca 2023 r. mury naszej szkoły odwiedziły dzieci, które od września mają rozpocząć naukę. Dzieci wraz z Rodzicami zostały zaproszone w podróż po naszej szkole – poznały Dyrekcję, nauczycieli i specjalistów, zwiedziły sale lekcyjne oraz uczestniczyły w rozmaitych zajęciach. Czekały na nich atrakcje:

 • kulinarne,
 • zabawy sportowe,
 • okulary VR,
 • zajęcia plastyczno-techniczne,
 • eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze, fizyczne i chemiczne,
 • zajęcia językowo-informatyczne,
 • programowanie,
 • matematyczne łamigłówki,
 • kim jestem- doradztwo zawodowe,
 • ćwiczenia logopedyczne,
 • prezentacja zajęć wspomagających i rewalidacyjnych,
 • fotobudka.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545