Dzień Św. Patryka w naszej szkole

Dzień Św. Patryka w naszej szkole

17 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Patryka.

Dzieci klas I-III wzięły udział w konkursie na najciekawszy kapelusz, natomiast uczniowie klas 4-8 mogli przebrać się za postać związaną z dzisiejszym świętem. Pomysły i kreatywność naszych uczniów przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie kapelusze i przebrania okazały się niezwykle oryginalne a wybór zwycięzców naprawdę bardzo trudny.

Co więcej, każdy z uczniów mógł włączyć się w dzisiejsze obchody, założyć coś zielonego i zjeść pysznego, zielonego cukierka w nagrodę. Nauczyciele także dołączyli do naszego „zielonego” dnia, więc cała szkoła wyglądała dziś bardzo wesoło.

Dopełnieniem dzisiejszego święta były piękne plakaty irlandzkiego skrzata – Leprikona, wykonane przez uczniów klasy II A.

Nasi zwycięzcy dzisiejszych konkursów to:
Najciekawszy kapelusz:

  • I miejsce – Ada Popiołek 3 A
  • II miejsce – Lena Wstępnik 3 A
  • III miejsce – ex aequo Antoni Andrzejewski 2 C, Anna Harnowska II A i Tomasz Wielgus 1 B.

Najciekawsze przebranie:

  • I miejsce – Damian Baran 5 A
  • II miejsce – Milena Jurasz 7 B
  • III miejsce – ex aequo Martyna Kozioł 7 B i Amelia Jurasz 7 B
  • Wyróżnienia: Tomasz Szymura 5 B, Igor Kozioł 5 C

Joanna Kloc

fot. Joanna Kloc, Sylwia Szafarz-Zakrzewska, Anna Kukuś i Weronika Pach

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545