Dzień świętego Patryka w naszej szkole

Dzień świętego Patryka w naszej szkole

W dniu 17 Marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Patryka. Uczniowie wszystkich klas mogli wziąć udział w konkursie na najładniejszy plakat o Dniu Świętego Patryka w języku angielskim, klasy I gimnazjum rywalizowały z klasami 6 szkoły podstawowej w quizie na temat Królestwa Zjednoczonego. Następnie na długiej przerwie o 11:20 odbyło się poszukiwanie zielonych koniczynek na korytarzach naszej szkoły. Co więcej wszyscy uczniowie mogli w tym dniu założyć coś zielonego i byli wówczas zwalniani od odpowiedzi ustnej. Dziękujemy wszystkim za wspaniały czas i dobrą zabawę.
A oto nasi zwycięzcy:

1 Najładniejszy plakat – Aleksandra Wachowicz klasa I B
2 Quiz – klasy 6 Szkoły Podstawowej
3 Poszukiwanie koniczynek – Klasa I B

Joanna Kloc

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obchodów dnia św. Patryka w naszej szkole:

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545