Egzamin gimnazjalny w naszej szkole

Egzamin gimnazjalny w naszej szkole

Uczniowie zestresowani, ale z pozytywnym nastawieniem przystąpili w dniach 18.04 – 20.04 do egzaminów gimnazjalnych. Do „małej matury” przystąpiły w tym roku dwie klasy trzecie. Uczniowie najpierw losowali miejsca, a później asystowali nauczycielom przy odbiorze arkuszy egzaminacyjnych i po godz. 9 przystąpili do ich wypełniania.
Przez kolejne dni zmagali się z zadaniami z historii i wosu, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych oraz matematyki i języka obcego.
Wszystkim tegorocznym abiturientom życzymy sukcesów i jak najlepszych wyników!
Foto http://tarnow.naszemiasto.pl

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545