Ekologiczny projekt „Działaj z imPETem!”

Ekologiczny projekt „Działaj z imPETem!”

Od września uczniowie naszej szkoły biorą udział w ekologicznym projekcie „Działaj z imPETem!” (m.in.: uczą się zasad prawidłowej segregacji butelek PET i innych odpadów, rozwiązują zagadki i rebusy, spacerują wirtualnie na www.mieciazimpetem.pl )

Grudniowym zadaniem było przygotowanie ozdoby choinkowej z butelek PET lub innych odpadów. Niektórzy uczniowie podjęli się tego działania i wykonali bardzo piękne i kreatywne prace. Gratulacje!!!

                                                                         Mariola Czuba

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545