Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych prac uczniów klas ósmych, zrealizowane w ramach projektów uczniowskich z Wos-u. Tematyka projektów dotyczyła dwóch głównych zagadnień. Pierwszy projekt związany był z samorządem terytorialnym i województwem małopolskim. Drugi projekt obejmował szereg tematów przedstawiających elementy polskiego dziedzictwa narodowego, był to między innymi: święta, uroczystości i zwyczaje, zasługi oręża polskiego, dawna potęga państwa polskiego, idee i wolności demokracji oraz unikatowa polska przyroda. Prace uczniów można obejrzeć na II piętrze w budynku B naszej szkoły.









red. i fot. Jolanta Żurowska


