Emilia Migda Laureatką regionalnego konkursu czytelniczego!

Emilia Migda Laureatką regionalnego konkursu czytelniczego!

Uczennica klasy III b gimnazjum została laureatką regionalnego Konkursu Czytelniczego Czytam, znam rozumiem organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące, Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza w Tarnowie, Zakład Filologii Polskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Juliusza Słowackiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie. Tematyka konkursowa związana była z twórczością Adama Mickiewicza i obejmowała znajomość m.in. „Pana Tadeusza”.
Konkurs przebiegał w trzech etapach, a wzięło w nim udział ponad 400 uczniów. Regionalny finał odbył się w środę, 6 marca. Miał on formę eliminacji ustnych, a w komisji zasiadali wykładowcy PWSZ i nauczyciele tarnowskich szkół (członkowie TLiAM). Nasza uczennica znalazła się w gronie siedmiorga laureatów, którzy za swoją wypowiedź uzyskali maksymalną ilość punktów.
Emilce oraz jej opiekunce, pani Renacie Urjasz gratulujemy sukcesu!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545