ERASMUS+ dziękujemy!

ERASMUS+ dziękujemy!

erasmusWyjątkowy tydzień w naszym gimnazjum przeszedł do historii. Wizyta partnerska uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich z Portugalii i Turcji zakończyła się wielkim sukcesem. Goście,  wyjeżdżając z naszego miasta, zabrali do swoich krajów obraz Polski jako przyjaznego, otwartego i ciekawego miejsca.
Nie stałoby się to możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi, aby ta wizyta przebiegała sprawnie i była atrakcyjna dla naszych gości.
Szczególne podziękowania składamy rodzicom, którzy gościli uczniów z Portugalii i Turcji w swoich domach. Zapewnili im przyjazną i rodzinną atmosferę oraz postarali się o wiele atrakcji.
Dziękujemy Państwu: Renacie i Pawłowi Kajpustom, Beacie i Erlendowi Kopytkom, Danucie i Arturowi Kowalskim, Beacie i Kazimierzowi Madurom, Magdalenie i Jarosławowi Migdom, Marzenie i Tomaszowi Noskom, Marcie i Zygmuntowi Stanczykiewiczom, Agnieszce i Robertowi Wojtanowskim oraz Pani Angelice Bilskiej.
Kolejne podziękowania kierujemy do osób, które zorganizowały i prowadziły zajęcia dla naszych gości oraz zadbały o oprawę medialną. Są to:
Andrzej Plizga – garncarz, Bartłomiej Fałda – instruktor tańca, Paweł Mazurek – rzecznik prasowy straży pożarnej, mł. bryg. Paweł Mleczko, asp. sztab. Paweł Klimek z policji, Rafał Huszno – RDN, Tomasz Kapturkiewicz oraz nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych – TCK, Paulina Kuczera –  Tarnowska.tv, Monika Mazurek – Rada Rodziców.
Na zakończenie organizatorzy dziękują Dyrekcji szkoły, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi za zaangażowanie oraz  pomoc w przeprowadzeniu wizyty.
Koordynatorki projektu ERASMUS+
Małgorzata Pałucka i Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545