Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

W dniu 25 września jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie mogli uczestniczyć w quizie na temat wiedzy o krajach Europejskich. Uczniowie walczyli o punkty w parach i świetnie się przy tym bawili. Poziom gry był naprawdę wysoki, ponieważ trzeba było zrobić dogrywkę, aby wyłonić finałową trójkę do ostatniego etapu. W grze wzięło 36 uczniów (18 par) a w finałowej trójce znaleźli się:

I m. Paulina Madura i Agnieszka Mazanek z III b
II m. Wioletta Staszczyk i Karolina Popielska z II a
III m. Maciej Nowak i Dariusz Gajewski z III b

Zwycięzcom gratulujemy a nagrody i dyplomy zostaną rozdane na najbliższym apelu.
W tym dniu każdy uczeń i nauczyciel  losował także powiedzonko w języku angielskim, francuskim lub niemieckim. Tłumaczenia zwrotów były zamieszczone na słupie obok pokoju nauczycielskiego.

Zobacz zdjęcia z quizu.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545