Festiwal Zawodów 2024

Festiwal Zawodów 2024

W dniu 24 kwietnia uczniowie klas ósmych i grupa z klas siódmych wraz z nauczycielami  i doradcą zawodowym brali udział w XI Festiwalu Zawodów w Krakowie. Na odwiedzających w nowoczesnej hali EXPO, czekały profesjonalnie przegotowane pokazy tj.150 zawodów z ponad 80 szkół oraz służby mundurowe i doradcy zawodowi. Uczniowie mogli zapoznać się nie tylko z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych z Małopolski, lecz także porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami kształcącymi się w różnych zawodach. Uczestnicy FZ mogli także zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, czy spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem na interesujących ich stanowiskach pracy.

Magdalena Szpunar

Fotorelacja z wyjazdu grupy 45 uczniów z klas 8a, 8b, oraz 7a, 7b i 7c:

fot. Magdalena Szpunar, Dorota Sudoł i Beata Wyroba

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545