Finał „Czar Par” 2022

Finał „Czar Par” 2022

W dniu 8 czerwca b.r. odbył się finał XVIII Międzyszkolnego Konkursu „Czar Par”, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich reprezentujący 7 szkół podstawowych Miasta Tarnowa. „Czar Par” to konkurs, który pozwala sprawdzić wiedzę z zakresu matematyki i języka polskiego, ale również umiejętności współdziałania- zawodnicy, bowiem rozwiązują zadania w parach.

W rywalizacji najlepsi okazali się:

  • reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 8 – I miejsce;
  • reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 23 – II miejsce;
  • reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2- III miejsce.

Najlepsza para z naszej szkoły,  Adrian Sasak i Jakub Tyrka zajęła IV miejsce. Gratulujemy!

W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy – pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom i zapraszamy za rok!

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545