Finał konkursu na logo projektu ERASMUS+

Finał konkursu na logo projektu ERASMUS+

erasmusW związku z realizowanym w naszej szkole projektem ERASMUS+ ”Od pasji do zawodu ” ogłoszony został konkurs na logo tegoż projektu. W konkursie mogli brać udział zarówno nauczyciele jak i uczniowie naszego gimnazjum. Pierwsze miejsce zajęła praca Weroniki Więcław z III klasy gimnazjum! Gratulujemy!!!
Kolejnym etapem konkursu było wyłonienie zwycięskiego logo z pośród tych,  które zwyciężyły w Polsce, Turcji i Portugalii. Jury w składzie:  nauczyciele z krajów partnerskich oraz panie M. Pałucka i p. M. Żmuda , miało niełatwy wybór! Miło jest nam ogłosić iż OFICJALNYM LOGO PROJEKTU ZOSTAŁA PROPOZYCJA Z TURCJI !!!!. Praca ta  będzie znakiem projektu i musi być umieszczana na wszelkich dokumentach we wszystkich krajach partnerskich!

IMG_7221

Skip to content