Fryzjerskie warsztaty doradczo-zawodowe „Jesienne sploty”

Fryzjerskie warsztaty doradczo-zawodowe „Jesienne sploty”

W dniu 27 października 2017 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty fryzjerskie pt. „Jesienne sploty” . Przybyła młodzież klas VII oraz klas II i III gimnazjalnych miała możliwość praktycznego spotkania się z zawodem fryzjera i wizażysty. Słuchacze z kursu fryzjerskiego z CKZiU pod nadzorem nauczyciela Pani Magdaleny Heinz-Skrabot nadzorowały wykonywane przez uczniów sploty oraz zapoznawały uczniów z trudną sztuką odpowiedniej stylizacji fryzur.

W wywiadzie udzielonym po zakończeniu warsztatów przybyłe instruktorki podkreślały ogromną pomysłowość, fantazję i kreatywność naszych uczestniczek. W opisie na stronie CKZiU możemy również przeczytać : „Widzimy wszelkie predyspozycje do rozwijania dalszych zainteresowań przez młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. Nagrodą dla najlepszych będzie odbycie kolejnych warsztatów w pracowni Szkoły CKZiU”.

>>>Zobacz relację z warsztatów oraz fotorelację.

>>> Jak wykonać fryzury ?-krok po kroku (pobierz ulotkę)

Warsztaty zostały zaplanowane w ramach realizacji w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie szkolnego doradztwa edukacyjno-zawodowego w Szkolnym Punkcie Informacji i Kariery w ramach Projektu ” Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Opracowanie: Magdalena Szpunar – Doradca Zawodowy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545