Gala wręczenia nagród w konkursie „Dom i Ogród Moich Marzeń”

Gala wręczenia nagród w konkursie „Dom i Ogród Moich Marzeń”

W dniu dzisiejszym 15 uczniów klas 3 i 4 z naszej szkoły wyjechało do Krakowa, by w Pałacyku Spiskim wziąć udział w Gali Wręczenia Nagród przyznanych dzieciom w konkursie pt. „Dom i Ogród Moich Marzeń”. Impreza ta została zorganizowana w ramach XIV Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej. Zadaniem Uczniów było przygotowanie projektu Domu Marzeń. Jury podkreśliło ogromną kreatywność i wyobraźnię uczestników konkursu. Warto dodać, że nasi laureaci otrzymali też nagrody specjalne, które były wyrazem uznania dla wyjątkowych uzdolnień młodych artystów. Gratulujemy!

Magdalena Kossoń

fot. Magdalena Kossoń i Aneta Kuta

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545