Gimnazjaliści rywalizowali w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Filmie

Gimnazjaliści rywalizowali w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Filmie

kwof7 grudnia 2015 roku w gimnazjum w Woli Rzędzińskiej odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Filmie przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej z terenu Gminy Tarnów i Miasta Tarnowa. Przy dźwiękach muzyki filmowej uczniowie wykazywali się wiedzą na temat „filmowego Tarnowa”, czyli miejsc, ludzi i wydarzeń, związanych z filmową przestrzenią „małej ojczyzny”. Konkurs ten wpisał się w tematykę projektu „Filmowa mapa Polski” realizowanego w wolańskim gimnazjum.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy II a – Michela Kuczek i Sandra Sałahub. Dziewczęta zdobyły IV miejsce. Gratulujemy!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545