Godzina Kodowania 2017

Godzina Kodowania 2017

Co roku w pierwszych dniach grudnia obchodzony jest Tydzień Edukacji Informatycznej, którego główną inicjatywą jest Godzina Kodowania (The Hour of Code). W akcji tej biorą udział dziesiątki milionów uczniów z ponad 180 krajów, w tym uczniowie naszej szkoły z klas 4-6. Na zajęciach komputerowych i lekcjach informatyki uczniowie rozwiązywali łamigłówki z postaciami z gier i zabaw układając programy z gotowych bloczków i przechodząc przez kolejne stopnie wtajemniczenia. Jedni powoli i mozolnie budowali swoje programy, inni szybko przeskakiwali z niższego poziomu na wyższy, ale jedni i drudzy świetnie się bawili, przy okazji doskonaląc swoje umiejętności kodowania i programowania.

Następna Godzina Kodowania za rok, ale z łamigłówek można korzystać przez cały czas. Zachęcamy do zabawy w kodowanie!

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545