Góra Grosza 2023

Góra Grosza 2023

Relacja w przeprowadzonej XXIII edycji ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”

W dniach od 3 listopada 2022 do 28 lutego  2023 roku, w naszej szkole, odbyła się  XXIII edycja ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Uczniowie wykazali się hojnością i w tym roku zebrali łącznie kwotę 121 zł 65 gr.

Pieniądze po ich przeliczeniu w dniu 31.03.2023 r. przesłane zostały do Towarzystwa Nasz Dom, które prowadzi pomoc psychologiczno-pedagogiczną i specjalistyczną dla potrzebujących dzieci ich rodzin na terenie całej Polski.

https://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/xxiii-edycja/

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie Akcji Góra Grosza na terenie naszej szkoły tj. uczniom i uczennicom skupionym w  Samorządzie Szkolnym oraz Szkolnym Klubie Wolontariatu, a także wszystkim pozostałym darczyńcom.

Pamiętajcie: WARTO POMAGAĆ! DOBRO WRACA!

Opracowanie: Magdalena Szpunar – opiekun SKW

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545