Gra zadaniowa z okazji Święta Szkoły

Gra zadaniowa z okazji Święta Szkoły

Grą zadaniową dla klas szóstych, siódmych i ósmych w dniu 20 listopada, rozpoczęliśmy tydzień obchodów 170 – lecia naszej szkoły. Gra została przygotowana przez panie Beatę Rynkar i Renatę Brzezińską oraz pana Krzysztofa Molczyka, którzy do jej stworzenia wykorzystali swoje umiejętności zdobyte w Pradze, na kursie Erasmus+.

Trzyosobowe drużyny, reprezentujące klasy, używając tabletów, miały do wykonania wiele misji
w określonym czasie. Zadania, oczywiście, związane były z naszą szkołą – m.in. należało poprosić pracownika szkoły o wypowiedź, zrobić zdjęcie z Hoffmanową, w ciekawy sposób przedstawić liczbę 170, znaleźć i sfotografować różne miejsca w budynku szkoły.

W wyniku ostrej rywalizacji:

  • I miejsce zdobyła klasa 8a,
  • II miejsce – klasa 6b a
  • III miejsce – klasa 7b.

Dziękujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i zacięcie w wykonywaniu poszczególnych misji oraz nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w wyzwaniach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zadań.

Beata Rynkar i Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545