Grant 3 w ramach MTA

Grant 3 w ramach MTA

Szanowni Państwo!

Miło mi poinformować, iż znaleźliśmy się wśród czterech Tarnowskich Szkół, które uzyskały Grant 3 w ramach „Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej”

Dziękuję Pani Beacie Karpale oraz Pani Patrycji Sikorskiej za ścisłą współpracę przy tworzeniu wniosku grantowego.

Projekt pn.  „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” stanowi bezpośrednią odpowiedź na wyzwania dla oświaty w Małopolsce, a co za tym idzie konieczność podjęcia działań w zakresie pomocy szkołom w walce z zagrożeniami i skutkami pandemii Covid-19, realizowane na płaszczyźnie:

  • Zniwelowanie u uczniów skutków pandemii COVID-19 poprzez wielowymiarowe wsparcie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek systemu oświaty prowadzące kształcenie ogólne w zakresie udzielenia pomocy edukacyjnej i psychologicznej uczniom (Grant 3).

Dyrektor szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545